Puntorët e disa shërbimeve në kuadër të administratës komunale do të paisen me uniform

0

Zëvendës kryeshefi i administratës komunale Driton Rexhepi, ka firmosur kontratën me përfaqësuesin e P.T “TINA” Bujanoc për sigurimin e uniformave të punëtorëve të disa shërbimeve në kuadër të administratës komunale.

Vlenë theksuar, se konform bontonit të veshjes të punësuarve në administratë, sigurimi i uniformës përkatsisht veshja e paraqitja e jashtme e punëtorëve duhet të jetë korrekte, e përshtatshme dhe në përputhje me normat e me rregulloren e brendshme të administratës./BujanociNet/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »