Pula, nënë për të gjitha kafshët

0

Nënat gjithmonë janë të mrekullueshme, e madje edhe kur vie fjala tek kafshët apo shpezët.

Të gjitha nënat e mbretërisë sa kafshëve, sipas studimeve, janë të dashura dhe bëjnë gjithçka për të vegjlit e tyre, por në këtë rast, është pula ajo që veçohet pak më shumë.

Pula, jo vetëm se kujdeset për zogjtë e saj të vegjël, ajo ka një ndjenjë prej nëne edhe për kafshët tjera.

Më poshtë keni një listë të përgatitur nga magazina “BoredPanda”, ku shihen pulat tek kanë marrë kafshë të tjera pranë vetes.

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »