Publikoi pamje të një “kidnapimi” në Gjilan, kërcënohet portali kosovar (Video)

0

Një video e publikuar gjatë ditës në Gazeta Monitor e që sipas këtij portali thuhet se ajo çka shihet në këto pamje mund të jetë kidnapim apo arrestim, në drejtim të tyre kanë arritur edhe kërcënime.

Ky portal në mbishkrimin e kësaj video kishte shkruar “Film aksion në qendër të Gjilanit!

Arrestim apo kidnapim, çfarë po ndodh?

Policia e Gjilanit pas publikimit të kësaj video thotë se ka nisur hetimin e rastit. Zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani ka thënë se ende nuk kanë ndonjë informacion për personat e përfshirë në këtë rast.

“ Jemi duke punuar në identifikimin e viktimës dhe të dyshuarve dhe ende nuk e kemi gjetur ankuesin”, ka thënë Hashani.

Lexoni KETU lajmin e plotë për këtë ngjarje:

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »