Pse Kida po e kopjonë Encan? (foto)

0

Jo shumë moti lansoi disa këngë, me të cilat tashmë edhe po e njeh një pjesë e publikut. Është kjo Kida, e cila po synon titullin e këngëtares.

EncaAjo së fundmi ka postuar disa foto në rrjetet sociale, ku flokët e saja kan stilin dhe njgjyrën e njejtë si të këngëtares nga Shqipëria, Enca Haxhia. /Indeksonline/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »