Pse Dafina quhej nusja e estradës? Me sa këngëtar fjeti?

0

Dafina Zeqiri po përpiqet të bëjë famë ndërkombëtare dhe për këtë gjë ajo është duke punuar që moti, që kur ka filluar të jetoj në New York. Këngëtarja tashmë e ka prezantuar projektin e parë që është i dedikuar për një treg më të madh sesa ky në të cilin këngëtarja ka bërë emër.

Ndonëse po e mohon origjinën, Dafina gjithë lavdinë e mundshme e pati në Kosovë e Shqipëri, ku e deshën shumë dhe e mbrojtën fuqishëm kur ajo u sulmua nga Noizy, i cili e quajti “nusja e estradës”, duke aluduar tek lidhja e saj me Ledrin dhe persona të tjerë të njohur.

Sot, Dafina është në lidhje me një të huaj.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »