Pse Besim Dina ende nuk është në lidhje me ndonjë femër? (Foto)

0

Dikur humoristi e tani moderatori ynë i njohur Besim Dina , në intervistat e tij anipse të rralla, gjithmonë ka thënë se nuk ka të dashur.

E thotë Besimi këtë , për humor apo vërtetë ai nuk ka të dashur apo e ka , por nuk dëshiron ta bëj publike?

Po për çka vëlla po ju intereson kaq shumë, a kam a s’kam të dashur unë – do të thoshte Besimi në këtë rast.

Por, ai gjithmonë e ka thënë se nuk ka të dashur, sepse hunda e tij e madhe e largon nga femrat.

E qysh nuk po del një “trimëreshë t’ia shkurtojë hundën Besimit dhe të mos e bezdisin më , bile dhe me pyetjen: pse s’po martohet Besim Dina? /Kosovarja/

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »