Pritje të gjata në pikën e kalimit kufitar Konçul – Dheu i bardh

0

Vizitorët e portalit BujanociNet kan dërguar pamje nga pika kufitare e cila lidhë Serbien me Kosovën saktësisht Konçul – Dheu i bardh.

Vizitori ka shkruar se deri kur kështu me pritje të gjata në pikën kufitare, ai ka shkruar se ka parë shum automjete me targa Zvicrane dhe thot se qdo her kur vien për pushime bashkatdhetarët po madhëtretohen me pritje të gjata në këtë pikë kufitare./BujanociNet/

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »