Prishtinë: Djali sulmon fizikisht nënën
15:01 | 19 Qershor 2016

nana

Dje në Prishtinë, rreth orës 18:00, një grua është sulmuar fizikisht nga djali i saj, për shkak të një mosmarrëveshje thuhet në raportin e Policisë së Kosovës, transmeton Gazeta Express.

Viktima ka pranuar trajtim mjekësor ndërsa i dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt. /GazetaExpress/.

Alesia Bami