Prishtinë: Djali sulmon fizikisht nënën

0

nana

Dje në Prishtinë, rreth orës 18:00, një grua është sulmuar fizikisht nga djali i saj, për shkak të një mosmarrëveshje thuhet në raportin e Policisë së Kosovës, transmeton Gazeta Express.

Viktima ka pranuar trajtim mjekësor ndërsa i dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt. /GazetaExpress/.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »