Presheva në ZI – i jepet lamtumira e fundit tre anëtarëve të familjes Hamidi (video)

0

Presheva në ZI – i jepet lamtumira e fundit tre anëtarëve të familjes Hamidi(video)

Ditën e martë tre familjarët nga Presheva kishin marrë rrugën për në Tiranë, rrugë kjo e cila do të ishte pa kthim.Dita e martë ora 15:00 Presheva do të biente në zi pasi në aksin Kukës-Morinë aksidenti ishte fatal për kryefamiljarin Bemkim Hamidi, bashkëshorten Zymyhanen dhe vajzën 15 vjeçare Emrushe Hamidi.

Lajmi i publikuar në media shokoi familjarët miqët dhe qytetarët e Preshevës e më gjërë, ndërkaq sot mijëra qytetarë kufomat e famijes Hamidi I kanë përcjellur për në varrezat e qytetit.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »