Premierë: Endriti sjellë këngën “Na dy”(Video)

0
Endrit Elshani është këngëtari më i ri që ka debutuar në skenën tonë muzikore.

Ai sot ka lansuar këngën e tij më të re me titull “Na dy”. Videoja e këtij klipi është realizuar nga Pink-Moon , teksti është shkruar nga Soulkid dhe Tim.

Endriti është pjesë e ‘On Records’ të cilët e kanë zbuluar talentin e tij.

Ai veçohet për vokalin e tij prandaj është një zë i cili i premton shumë muzikës shqipe. /Indeksonline/

 

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »