Prekëse: Fjolla kujton në festën e ditëlindjes, partnerin që ka ndërruar jetë

0

Këngëtarja mblodhi të gjitha mikeshat e ngushta në një darkë pranë pishinës. Fjolla ka postuar foto e video nga ambienti i dekoruar me tullumbaca dhe ushqime të shumëllojshme teksa shihet duke u argëtuar në shoqërinë e mikeshave.

Në një prej videove shihet se këngëtarja mban në duar disa tullumbaca të kuq të cilët i hedh në ajër dhe shkruan: “Dëshira ime e përhershme do të jetë për ty Xh”.

Sipas “Blitz” me shkronjën “Xh”, Fjolla i referohet partnerit i cili ka ndërruar jetë dhe shpesh këngëtarja ka bërë postime për të, megjithatë emri i tij nuk është bërë i ditur dhe vetë Fjolla nuk ka folur lidhur me këtë temë.

 

Powered by WPeMatico

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »