Prapë Morena, ndryshon stilin (Foto)

0

Modelja dhe këngëtarja, Morena Taraku, gjithmonë sigurohet që të tërheqë vëmendjen me dukjen e saj.

Bukuroshja e shumë këngëve të dëgjuara, njihet më shumë për dukjen e saj se sa potencën e vokalit. Megjithatë, janë pikërisht paraqitjet ato që tërheqin vëmendjen e publikut dhe atraktojnë adhuruesit e saj.

Së fundmi Morena në Snapchat është shfaqur me një xhaketë të zezë të hapur në pjesën e gjoksit me flokë të thjeshta të vëra në një anë.

Me syze të thjeshta ajo bën diferencën, duke u dukur tejet atraktive.

Morena Taraku vazhdon të jetë ‘single’ dhe nuk është spekuluar asnjëherë për një romancë apo aferë me persona publik. /Telegrafi/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »