Portieri shënon gol nga pothuajse 100 metra (video)
09:58 | 10 Mars 2015

Portieri i skuadrës braziliane, Operario ka shënuar një gol të jashtëzakonshëm.

goli Ai ka goditur topin nga goli i vet, duke dërguar aty ku nuk e priste askush – në portën e kundërshtarit. Me barin e lagët dhe një rrëshqitje të portierit, ai arriti të shënojë, shkruan koha.net. Për më shumë, ndiqni videon më poshtë. https://www.youtube.com/watch?v=Z2Un-xyRrkA  
Aurela Hoxha