Portieri shënon gol nga pothuajse 100 metra (video)

0

Portieri i skuadrës braziliane, Operario ka shënuar një gol të jashtëzakonshëm.

goli

Ai ka goditur topin nga goli i vet, duke dërguar aty ku nuk e priste askush – në portën e kundërshtarit.

Me barin e lagët dhe një rrëshqitje të portierit, ai arriti të shënojë, shkruan koha.net.

Për më shumë, ndiqni videon më poshtë.

 

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »