Poni paralajmëron duetin me Vaske Currin
15:25 | 10 Maj 2019

Shqiponja Karafili ose siç njihet ndryshe me emrin artistic Poni ka paralajmërua se dueti me Vaske Curri është pjesë e albumit të ri, shkruan lajmi.net.

Në një video të publikuar në llogarinë e saj në Instagram me mbishkrimin “PONI ft Vaske Curri coming soon Neë Album IDENTITET Mirmengjes , fundjave Te mbare te gjitheve , po zbuloj pak nga albumi i ri -IDENTITET do te kete muzike popullore dhe jo vetem , por primare eshte ajo qe me identifikoj tek ju para 14 vjetesh ! Ju dua shume Te gjitheve mezi po pres te jem gati me klipet , audiot pothuajse kemi perfunduar ! poni ndanë disa detaje me ndjekësit.

Deri më tani ajo ka sjell një sërë projektesh të pëlqyera dhe njihet posaqërisht për këngët labe. /Lajmi.net/

 

 

View this post on Instagram

 

PONI ft Vaske Curri #ComingSoon New Album IDENTITET Mirmengjes , fundjave Te mbare te gjitheve , po zbuloj pak nga albumi i ri -IDENTITET do te kete muzike popullore dhe jo vetem , por primare eshte ajo qe me identifikoj tek ju para 14 vjetesh ! Ju dua shume Te gjitheve mezi po pres te jem gati me klipet , audiot pothuajse kemi perfunduar ! ❤ @klodianqafoku @drenushaxharra @eugenioqose !

A post shared by Poni Official (@poni_officiel) on May 10, 2019 at 2:03am PDT

 

Alesia Bami