Policia tenton ta arrestojë bukëpjekësin shqiptar në Serbi (Video)
14:56 | 27 Janar 2016

Marjan Dulaj bukëpjekës shqiptar që punon në qytetin Zajeçar të Serbisë, ka shtënë me revole në kokë ndaj punëtores së tij Danijela Matijeviq, e pastaj ka tentuar të bëjë vetëvrasje duke shtënë në gjoksin e vet.

arrestr Të dy janë dërguar në Qendrën për urgjenca të spitalit në Zajeçar, transmeton Klan Kosova. Danijela ka vdekur, kurse Marjani është në gjendje kritike. Ndërkohë tash është bërë publike edhe fotografia e Dulajt, si dhe incizimi i momenteve kur policia ka tentuar ta arrestojë, por ai e ka qëlluar veten në gjoks.

Nevina Shtylla