Policia ndalon një transportues ilegal të kafshëve

0
Në fshatin Drobesh të Vitisë raportohet se nga njësitë policore është ndaluar kamioni që drejtohej nga i dyshuari mashkull shqiptar dhe gjatë kontrollit është vërejtur se i njëjti transportonte 37 krerë dele dhe qengja pa dokumente përcjellëse.
Kamioni me ngarkesë i dorëzohet doganës për procedura të mëtejme njoftoj policia e Kosovës.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »