Policia ndalon një kamion që po barte mallra komerciale të kontrabanduara

0
kosovo-police
Në Novosellë të Kamenicës njësiti policor ka ndaluar automjetin transportues (kamion), të cilin e drejtonte i dyshuari mashkull shqiptar, ku gjatë kontrollit janë gjetur mallra komerciale për të cilat i dyshuari nuk posedon dokumentacion përcjellës.
Me urdhër të prokurorit malli dhe automjetit u janë dorëzuar doganave për procedura të mëtutjeshme njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

 

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »