Policia me aksion për të liruar trotuaret (Foto)

0

Inspektoriati i Komunikacionit në bashkëpunim me policinë rrugore të komunikacionit kanë ndërmarrë sot aksionin për lirimin e trotuareve nga vendet e ndaluara për parkim, lirimin e hyrjeve të ndërtesave dhe lirimin e vendparkimeve për taxit.

Aksioni do të vazhdojë deri në vetëdisimin e qytetarëve dhe do të ketë zero tolerancë ndaj atyre që zënë hapsirat për këmbësorë./BujanociNet/

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »