Policia konfiskon fishekë tek një pasagjer shqiptar tek “Dheu i Bardhë”

0
Dheu i bardh
Policia kufitare tek “Dheu i Bardhë” gjatë kontrollimit të pasagjerit – të dyshuarit mashkull shqiptar i janë gjetur dhe konfiskuar 250 copë fishekë të kalibrit 9 mm.
Me urdhër të prokurorit është bërë kontrollimi i shtëpisë së të dyshuarit, ku janë gjetur dhe konfiskuar edhe 280 copë fishekë të kalibrit 7.62 mm dhe një fishek i kalibrit 9 mm.

Me urdhër të prokurorit pas intervistimit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

 

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »