Policia gjejnë lëndë narkotike dhe cigare në afërsi të qytetit të Bujanocit

0

Policia dje në një vend në afërsi të Bujanocit ka kapur rreth një kilogarm marihuanë

Anëtarët e Ministrisë së Brendshme në Vranjë, me urdhër të zëvendës prokurorit të Prokurorisë së Lartë Publike në Vranjë, urdhëroi paraburgimin për 48 orë për shtetasin me iniciale N. A (1995) nga rrethhina e Bujanocit, për shkak të dyshimit të bazuar se ka kryer veprën penale të prodhimit të paautorizuar dhe trafikimin e drogave narkotike.

Policia dje në një vend në afërsi të Bujanocit, në hapësirën e parkingut pranë makinës,rreth një kilogarmi marihuanë për të ciliën dyshohet që është lënë nga N.A.  kur ka parë policinë.

I dyshuari do të dërgohet në prokurori me një akuzë penale.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »