Policia e Bujanocit në gjum, bastisjet në Bujanoc i kryejnë inspektorët nga Vranja

0

Në orët e paraditës të së martës (09.09.2014), inspektorët nga Vranja kanë kryer një bastisje në shtëpinë e Xh.B nga Bujanoci ku kanë konfiskuar 1200 boksa cigare Slims.

boksovi cigareta Merlin

Sipas burimeve brenda policisë lokale, arsyeja përse këtë bastisje e kanë kryer inspektorët nga Vranja dhe pa dieninë e policisë lokale është paaftësia e ketyre të fundit në luftën kundër kontrabandës./BujanociNet/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »