Polici amerikan pranon Islamin

0

Polici Amerikan Anti-Terror dhe ndër më të ashpërit,sot ka pranuar Islamin.

Polici amerikan

Arsyeja e ti ishin ajetet e Kuranit që flasin për vrasjen dhe ka deklaruar.

“Islami dhe terrorizmi janë si dita e nata, Muslimani që beson Zotin dhe Muhamedin nuk është terrorist”

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »