Po tallej me kalin, në fund e pëson keq (Video)

0

Kjo është video më e fundit që po qarkullon në internet dhe rrjete sociale, ku shihet se një qytetar ngacmon kalin e një oficeri policie, por reagimi i tij nuk është shumë miqësor.

kali

Video e xhiruar nga regjisori indian Premgi Amaren, është bërë për të sensibilizuar më tepër njerëzit të mos ngacmojnë kafshët.

Për më tepër ndiqni videon:

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com