Plas skandali i murgeshave lesbike në një manastir në Serbi

0

Një skandal i lesbikeve ka tronditur gjithë Serbinë, kur një murgeshë 72 vjeçare i ka kërkuuar murgeshës tjetër që ta lëpijë tek kofshët dhe këmbët e saja.

murgeshat

Një 36 vjeçare me emrin Milanka nga Bijelo Polje tregon rrëfimin e saj tronditës për portalin serb ‘Alo’. Ajo pretendon se ishte objekt i sulmit seksual nga një murgeshë 72 vjeçare me emrin Ana në një manastir që ndodhet pranë kufirit me Serbinë dhe Malin e Zi.

Në fjalët e saj murgesha i ka kërkuar që ta lëpijë tek këmbët dhe kofshët e saja, dhe për këtë qëllim ajo kishte marrë një aparat vibrues që ndryshon ngjyrat si dritat e trafikut dhe i kërkoi që t’i prek trupin me të.

“’Nësë të dhembin duart, me këtë bëju masazh’, më tha dhe më kërkoi të fus në prizë aparatin, i cili vibronte dhe ndryshonte ngjyrat si semafor”, tha Milanka.

“Pasi i bëra masazh ika në dhomën time dhe kam qarë deri në orët e vona”, tha mes tjerash Milenka.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »