Përleshje në komunën e Prishtinës (Video)

0

Komuna e Prishtinës ditë më parë kishte hapur aktivitetin “Dita e legalizimit” për regjistrimin e objekteve të cilat janë të ndërtuara pa leje.

lejetE afati i fundit për të gjithë qytetarët që të përfundojnë regjistrimet e objekteve të tyre është 5 shkurti.

Sot në hollin e komunës së Prishtinës është vërejtur një numër i madh i qytetarëve të cilët kishin shkuar për të legalizuar pronat e tyre, mirëpo në një moment ka plasur një përleshje mes këtyre qytetarëve dhe një zyrtari komunal. /Indeksonline/

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com