Përfaqësuesit institucional të Bujanocit urojnë qytetarët me rastin e Vitit të Ri

0

Kryetari i komunës së Bujanocit Nagip Arifi dhe kryetari i Këshillit Kombëtar Shqipëtar njëherit edhe kryetari Asamblesë komunale të Bujanocit Jonuz Musliu kanë përcjellur urimet për të gjithë qytetarët e komunës së Bujanocit me rastin e ndërrimit të motmoteve.

lideret

Në urimet e tyre thuhet, të rrisim rrespektin e dashurinë për të gjithë njerëzit rreth nesh, për ta gëzuar të sotmen dhe për ta ndërtuar bashkërisht të ardhmen tonë më të mirë dhe më prosperuese. Viti 2015 do të jetë një vit në të cilin institucionet dhe qytetarët i pret një punë dhe angazhim shumë i madh, sepse është një vit i sfidave por me një bashkëpunim të ndërsjell do të kalojmë çdo barrierë. Përfaqësuesit institucional me rastin e ndërrimit të moteve, apelojnë që tek qytetarët e komunës së Bujanocit të mbretërojë paqja dhe shëndeti./BujnaocitNet/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »