Për posedim të substancave narkotike arrestohet shqiptari nga Serbia
14:21 | 03 Mars 2018
Tek pika doganore “Dheu i Bardhë” është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar shtetas i Serbisë, pasi që gjatë kontrollimit të tij i është gjetur dhe konfiskuar 5.4 gram substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë. Me urdhër të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Kristin Prengaj