Për posedim të substancave narkotike arrestohet shqiptari nga Serbia

0

Tek pika doganore “Dheu i Bardhë” është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar shtetas i Serbisë, pasi që gjatë kontrollimit të tij i është gjetur dhe konfiskuar 5.4 gram substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »