Për fillim të lehtë të ditës: Smoothies me banane, belush dhe fara chia
16:08 | 25 Qershor 2018
Përbërësit:

1 banane,
një grusht belush,
200 ml qumësht bademi,
1 lugë e vogël fara chia.

Përgatitja:

Qitni të gjithë përbërësit në blender dhe bluani mirë.

Kejvina Kthella
S