Për Ditën ndërkombëtare të fëmijëve, më 1 Qershor, në Bujanoc do të qëndroj Xhaxhi Piktori

0

Për Ditën ndërkombëtare të fëmijëve, më 1 Qershor, në Bujanoc do të qëndroj Xhaxhi Piktori.

Fëmijët dhe Xhaxi Piktori, duke filluar nga ora 11 në Sheshin e qytetit, do të ngjyrosin Bujanocin me ngjyra të lumturisë, jetës pa brenda dhe ardhmërisë.

Fëmijë të dashur, Komuna e Bujanocit dhe Organizata Beyond ju mirëpresin./BujanociNet/

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »