Për cilën kohë e ka marrë malli Adelinën? (Foto)

0

Duket se fansat e i ka shumë besnikë, meqë u fol e s`u fol për të, këngët e Adelina Berishës marrin me miliona klikime.

E këngëtarja e këndshme e skenës muzikore, nuk heziton asnjëherë të publikojë fotografi nga vende të ndryshme ku ajo gjendet.

Kësisoj, ajo ka publikuar një foto ku shihet me një palë pantallona të shkurtra ku i shihen këmbët seksi dhe një bluzë që i lë në pah ngjyrën e trupit, shkruan Indeksonline.

Adelina kësaj foto i ka dhënë edhe një mbishkrim, ku ka treguar se i mungon “ajo kohë”. Se për cilën kohë e ka pasur fjalën, e di vetëm këngëtarja, ama fotoja është bërë në sezonë të verës./Indeksonline/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »