Patriotizimi i Genc Prelvukajt (Foto)

0
Jemi në muajin nëntor dhe disa nga këngëtarët tanë vetëm kanë filluar të mendojnë për projektet që lidhen me festën e 28 nëntorit. Ka nga ata që po bëjnë këngë, por edhe foto.

Njëri prej atyre që u rreh zemra shumë shqip, është edhe reperi dhe producenti Genc Prelvukaj. Genci, tashmë ka realizuar një sesion fotografik me veshje kombëtare, raporton Indeksonline.

A është Genci këngëtari më patriot?

Në linkun më poshtë mund ta ndiqni këngën “Shqip dance”.

 

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »