Pas ndarjes nga Mimoza, shikoni çfarë ka bërë Seldi
20:00 | 23 Shtator 2018

Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu ishin çifti më i dashur i estradës sonë, shkruan GazetaBlic.

Ata u fejuan pak kohë më parë me një ceremoni të thjeshtë.Por tani gjithçka ka ndryshuar, Seldi dhe Mimoza janë ndarë.

Këtë e konfirmoj Seldi kur u pyet lidhur me spekulimet rreth ndarjes, ai tha se është e vërtetë.Seldi sot publikoi një pamje ku shihet me miqtë e tij, ku thotë se po luajnë.

Rina Balaj