Pas Fekirit, Liverpooli heq dorë edhe nga një tjetër yll i madh
15:58 | 12 Qershor 2018
Liverpooli është në situatë të vështirë që të gjej një portieri të ri.

Skuadra angleze nuk është e kënaqur nga paraqitjet e Loris Kariusit dhe Simon Mignolet, andaj po kërkon zëvendësues për të dy.

Liverpooli e kishte në shënjestër portieri e Romës, Alisson Becker, por tani kanë hasur në një problem të madhe, përcjell ORAinfo.

Skuadra italiane i ka bërë me dije asaj angleze se për t’i marr shërbimet e brazilianit, ata duhet të paguajnë plot 100 milionë euro, e që kjo shumë nuk është e arritshme për të kuqtë./ORAinfo/

Atalanta Kërçyku
S