Pas derbit të shqiptarëve, ky futbollist u përfshi në një aksident të tmerrshëm në trafik
09:09 | 09 Dhjetor 2018

Skuadra e Arsenal ka pranuar një lajm jashtëzakonisht të keq pas fitores kundër Huddersfield. Futbollisti, Dominic Thompson, është përfshirë në një aksident të tmerrshëm trafiku.

Thompson ishte duke vozitur në periferi të qytetit, në Hertfordshire, kur ndodhi aksidenti. Mësohet se kjo ngjarje ka ndodhur dje, rreth orës 19:50 (sipas kohës sonë), raporton Insporti.

Ky aksident ka përfshirë plot tri skuadra. Policia thuhet të jetë njoftuar nga kalimtarët e rastit.Nuk dihet nëse Dominic ka pësuar ndonjë lëndim ose jo.

Mbetet të shihet në vazhdim. Për Arsnealin në ndeshjen e fundit u aktivizuan Granit Xhaka dhe Shkodran Mustafi kurse për Huddersfield u paraqit Florent Hadërgjonaj.

Arsenali fitoi me shifrat 1:0. /Insporti.com

The post Pas derbit të shqiptarëve, ky futbollist u përfshi në një aksident të tmerrshëm në trafik appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.

Kejvina Kthella