Shaip Kamberi bindëshem fiton zgjedhjet në Komunën e Bujanocit (Foto)

0

kamberi

Rezultatet e para të ardhura nga tereni flasin për një fitore bindëse të listës PVD-UDSH me bartës të listës Shaip Kamberi.

Ndërsa pas tyre rradhitet PD-ja e Nagip Arifit ka arritur të siguroj vendin e dytë ndërsa vendi i tretë i takon listës SNS Vendi i katër Grupit qytetarë Stojanca Arsic dhe vendi i peste Jonuz Musliu ndërsa vendi i gjashtë koalicioni JS-SPS-SPO me bartës të listës Nenad Tasiq./BujanociNet/

ZGJEDHEJET

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »