Partia për Veprim Demokratik mbanë komferencë për media (Video)
17:34 | 09 Nentor 2018
Sot në zyrën e Partis për Veprim Demokratik është mbajtur një komferenc për media me kryetarin e kësaj partie Shaip Kamberi, njëherit dhe Kryetarë i komunës së Bujanocit.

Në komferencë morrën pjesë dhe kandidati për kryetarë për Këshillin Nacional Shqiptarë nga Partia për Veprim Demokratik, Ragmi Mustafa dhe kryetarja e degës së PVD-së në Preshevë, Ardita Sinani./BujanociNet/

 

Kejvina Kthella