Partia Demokratike uron festën e Kurban Bajramit të gjithë besimtarëve

0

Të nderuar vëllezër e motra.

Më lejonin që në emër të anëtarëve të Partis Demokratike dhe në emrin tim personal të ju uroj Festën e madhe fetare, Kurban Bajramin.

Uroj që në këto dit feste të mbretëroje paqja,gëzimi,mbarësia,begatia e mbi te gjitha solidariteti mes njerzëve.

Me rrespekt

Kryetari i PD-së
Nagip Arifi

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »