Partia Demokratike fillon fushatën parazgjedhore

0

NJOFTIM:

15bujanoc_1508112024_1

Më 16 Tetor (E ejte) në ora 19:00 në Shtepinë e Kultures në Bujanoc, Partia Demokratike fillon fushatën parazgjedhore për ZGJEDHJET E KËSHILLIT NACIONAL SHQIPËTAR TË VITIT 2014,
Ftohen anëtarët dhe simpatizuesit e PD-së, si dhe qytetarët shqipëtar të Bujanocit, të bëhen pjesë e ketij tubimi vllazëror.
FOL SHQIP,SHKRUAJ SHQIP,VENDOS SHQIP
E ardhmja në duart tona.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »