Pamje të rralla: Kështu pozoj Elita pasi u bë gati për dasmë
09:00 | 23 Shtator 2018

Sellma është ndër grimeret më të suksesshme në vend.

Të gjithë VIP-at shqiptar adresohen tek ajo kur kanë ndonjë rast, shkruan ORAvip.

Sellma është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Ajo që gjithmonë na bie në sy është mënyra se si ajo i rregullon nuset dhe i bën të duken sikur po shkëlqejn.

Të tillë e ka bërë edhe Elita Rudin, nusen më të përfolur ditëve të fundit.

Ajo sot ka publikuar një foto të saj, ku mund të shihni nga afër grimin profesional./ORAvip/

Rina Balaj