Pamje të pabesueshme: Shkatërrohet vetvetiu një rrugë në Rusi – për vetëm disa sekonda! (Video)

0

Po udhëtonte me motoçikletë, kur ndaloi ngaqë nuk kishte nga të vazhdonte.

pamje-t-euml-pabesueshme-shkat-euml-rrohet-vetvetiu-nj-euml-rrug-euml-n-euml-rusi-p-euml-r-vet-euml-m-disa-sekonda-video_hd

Çiklisti mbeti i tmerruar, kur brenda sekondash gjithçka u shemb në një rrugë dytësore në Rusi.

Siç shihet në video, rruga më shumë i ngjanë një poligoni për ushtrime, sesa një vendi për kalim, transmeton Telegrafi.

Mësohet se ujërat nëntokësore dhe kanalizimi i dobët i tyre, kanë gërryer tokën me kohë gjë që ka shkaktuar dëmtimin e tillë të menjëhershëm.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »