Pamje shokuese: Djali vret një vajzë derisa ishte duke luajtur me pushkë (Foto/Video)

0

Ky është një moment i tmerrshëm kur një djalë 13 vjeç aksidentalisht vrau një vajzë 12 vjeçe.

Fëmijët po luanin në shtëpi në Santa Rosa de Calchines në Argjentinë kur ndodhi tragjedia.

Filmi i cili është xhiruar nga një i ri, shihet kur djaloshi me armë të babait i drejton armën vajzës, trasnmeton Lajmi.net.

Por më vonë u dëgjua një e shtënë dhe është kuptuar se Grorgina është viktima.

Sipas raportimeve të fundit, incidenti i tmerrshëm ka shkuar live në Facebook.

Në fillim të këtij filmimi djali dëgjohet duke thënë: “Shikoni këtë, si ferr, e mbusha këtë dhe do të qëlloj, por ti nuk do të vdesësh”. Policia ka nisur hetimet për këtë ngjarje të tmerrshme.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »