Pamje shokuese: Djali vret një vajzë derisa ishte duke luajtur me pushkë (Foto/Video)

0

Ky është një moment i tmerrshëm kur një djalë 13 vjeç aksidentalisht vrau një vajzë 12 vjeçe.

Fëmijët po luanin në shtëpi në Santa Rosa de Calchines në Argjentinë kur ndodhi tragjedia.

Filmi i cili është xhiruar nga një i ri, shihet kur djaloshi me armë të babait i drejton armën vajzës, trasnmeton Lajmi.net.

Por më vonë u dëgjua një e shtënë dhe është kuptuar se Grorgina është viktima.

Sipas raportimeve të fundit, incidenti i tmerrshëm ka shkuar live në Facebook.

Në fillim të këtij filmimi djali dëgjohet duke thënë: “Shikoni këtë, si ferr, e mbusha këtë dhe do të qëlloj, por ti nuk do të vdesësh”. Policia ka nisur hetimet për këtë ngjarje të tmerrshme.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com