Pajaziti : Pjesëmarrja sa më e shumtë e qytetarëve në zgjedhje pamundëson manipulimin e votave

0

 Pajaziti : Pjesëmarrja sa më e shumtë e qytetarëve në   zgjedhje   pamundëson manipulimin  e votave

Arbër Pajaziti bartës i listës “Partia Demokratike-Dr.Sc. Nagip Arifi”, (PD–BDL) pas kryerjese së obligimit qytetar në zgjdhjet për KNSH theksoi se këto zgjedhje janë historike.

Pjesëmarrja sa më e shumtë e qytetarëve në këto zgjedhje e pamundëson manipulimin e votave. I uroj suksesë të gjithë atyre që garojnë në këto zgjedhje dhe uroj që të fitoj më i miri theksoi mes tjerash Arbër Pajaziti bartës I listës “Partia Demokratike-Dr.Sc. Nagip Arifi”, (PD–BDL)

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »