Pacolli duke agjëruar Ramazanin edhe në Sofje, i vetmi pa kafe në tryezë para samitit
15:29 | 17 Maj 2018
Presidenti Hashim Thaçi, kryeministri Ramush Haradinaj dhe ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, janë takuar për konsultime para fillimit të Samitit të Bashkimit Evropian (BE) dhe Ballkanit Perëndimor, që mbahet në Sofje të Bullgarisë.

Ata e publikuan edhe një foto nga vendi ku u ulën për të pirë një kafe para se të fillojë samiti.

Por një detaj i vogël iu ka ikur te gjithëve.

Ndryshe nga të tjerët që janë në këtë foto, është Behgjet Pacolli ai që para vetes nuk ka kafe.

Jo pasi Pacolli është duke agjëruar Ramazanin.

Këtë e ka konfirmuar edhe vet Pacolli i cili vite me radhë ka që agjëron.

Atalanta Kërçyku
S