Ozil kacafytet në hyrje të tunelit me lojtarët e Evertonit, Xhaka i del në ndihmë (Video)

0

Pas pjesës së parë kishte një tollovi në hyrje të tunelit të Evertonit.

Mesut Ozil u kacafyt me një lojtar të Evertonit dhe u krijua një tollovi e panevojshme.

Lennon ishte lojtari që e nisi këtë, transmeton Telegrafi.

Granit Xhaka u fut në këtë zënkë dhe iu vërsul lojtarit të Evertonit, por u ndal nga bashkëlojtarët e tij dhe stafi i Evertonit.

Gjithçka kali shpejtë dhe më tutje nuk kishte asgjë. /Telegrafi/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »