Ozil – Inter, ky është zhvillimi i fundit
20:02 | 10 Shkurt 2019

Me 31 vite mbi supe në tetor, me një rënie drastike nga forma dhe kualiteti i tij, Mesut Ozil nuk preferohet nga trajneri Unai Emery tek Arsenal, prandaj agjentët e tij janë vënë në punë që prej janarit për të gjetur një skuadër të re për turko-gjermanin.më shumë në Insporti

The post Ozil – Inter, ky është zhvillimi i fundit appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.

Kejvina Kthella