Oriola Marashi vë format trupore gjithnjë në plan të parë
23:05 | 12 Janar 2019

Modelja nga Shqipëria, Oriola Marashi jo më kot cilësohet e tillë pasi ka një fizik të mrekullueshëm, shkruan lajmi.net.

E këtë e ka dëshmuar me imazhin e fundit që ka ndarë me ndjekësit në InstaStory gjersa shfaqet nga mbrapa.

Oriola edhe këtë herë vë në plan linjat trupore bombastike për të cilat edhe shquhet dhe admirohet nga fansat.

Marashi tash e një kohë është pjesë e grupit “OTR”, të Noizyt e cila shfaqet edhe në klipe të reperit. /Lajmi.net/

Kejvina Kthella