Orinda Huta, e zjarrt…topless (Foto)

0

Orinda Huti

Kjo verë duket se ka shkuar mbarë për këngëtaren dhe moderatoren Orinda Huta.

Duket se temperaturat e larta e kanë zhveshur më shumë seç duhet këngëtaren. Ajo shfaqet topless në një foto në Instagram. Me linja për t’u admiruar, në det ajo duket më seksi se kurrë. ‘Vera ime’, shkruan Orinda përkrah fotos./Gazeta Express/

orinda1

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »