Orari i plotë i pjesës së tretë të stinorit në Superligën e Kosovës

0

Orari i plotë i pjesës së tretë të stinorit në Superligën e Kosovës13:1912/03/2018

Ka përfunduar faza e dytë kampionale në Vala Superligën e Kosovës, derisa janë regjistruar rezultate mjaft interesante që e kanë ndryshuar edhe renditjen tabelare.

Tashmë po futemi në fazën finale të kampionatit dhe pothuajse në secilën ndeshje do kemi nga një derbi.

Gazetasheshi.com tashmë ka përgatitur kalendarin e plotë për fazën e tretë të garave në Vala Superligë, gjithnjë sipas sistemit të bergerit dhe e gjeni të transmetuar më poshtë.

Kryesuesi i kampionatit, Prishtina në ndeshjen e parë do të përballet me Trepçën ’89 në shtëpi.

Drita do të ndeshet me Drenicën, ndërsa Liria e vendit të tretë do ta mirëpres Vëllaznimin.

Ndeshja si vendas do të luaj edhe Gjilani ku do të përballet me Flamurtarin, ndërsa Feronikeli pret Besën.

Më poshtë e keni orarin e plotë deri në fund të edicionit të përgatitur nga Gazetasheshi.

The post Orari i plotë i pjesës së tretë të stinorit në Superligën e Kosovës appeared first on Telegrafi.

Ka përfunduar faza e dytë kampionale në Vala Superligën e Kosovës, derisa janë regjistruar rezultate mjaft interesante që e kanë ndryshuar edhe renditjen tabelare. Tashmë po futemi në fazën finale të kampionatit dhe pothuajse në secilën ndeshje do kemi nga një derbi. Gazetasheshi.com tashmë ka përgatitur kalendarin e plotë për fazën e tretë të garave […]

The post Orari i plotë i pjesës së tretë të stinorit në Superligën e Kosovës appeared first on Telegrafi.

Powered by WPeMatico

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »