Onati feston ditëlindjen, kaq vjeç u bë

0

Edhe pse i ri në moshë, reperi po shënon karrierë të suksesshme në profesionin që ushtron, shkruan lajmi.net.

Sot, Onati ka mbushur plot 26 vjet jetë, ndërsa njoftimin për ditëlindje e bëri përmes rrjeteve sociale.

Reperi ka pranuar urime të shumta me rastin e ditëlindjes, mbi fotografinë që postoi në Instagram.

“Turist” titullohet projekti i fundit nga Onat dhe Marshall Jungle, ndërsa nga imazhet që kanë sjellë me anëtarët e grupit kanë njoftuar se po përgatisin diçka të madhe. /Lajmi.net/

🥂

A post shared by ONAT #BABASTARS (@onatofficial) on

Powered by WPeMatico

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »