OKH ”SHPRESA” Organizon tribunë shkencore

0

Avni Tafili

Organizata Kulturore – Humanitare ”SHPRESA” Organizon tribunë shkencore me temën ”Ti, vetvetja dhe çështjet e tua”, me studiuesin Avni Tafili.

Organizata Kulturore – Humanitare ”SHPRESA” Organizon tribunë shkencore me temën ”Ti, vetvetja dhe çështjet e tua”, me studiuesin Avni Tafili.
Tribuna do të mbahet në sallën e voël të shtëpisë së Kulturës në Bujanoc, më 14.04.2016 duke filluar nga ora 13:30./BujanociNet/

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »